5. oficiálny mazda zraz Japonec.sk bol naozaj úspešný! A to hneď z niekoľkých dôvodov  :)

1. Aj napriek avizovanej nepriazni počasia sa v sobotu zrazilo 36 mázd. Jednoznačnú prevahu v záplave mázd si vybojovala Mazda6, po nej krásne „trojky“. Prezentovať sa prišli aj Mazdy 121, Mazdy 323, Mazdy 626, Mazda Premacy, Mazda MX-5, Mazda CX-7 a čerešničkou na torte bol krásny predvádzací model Mazda CX-5 A/T AWD Revolution.

2. Ďalším dôvodom na úspech bola jednoznačne organizácia a vydarený program. V prvej disciplíne si zasúťažili páriky – v čo najkratšom čase mali vymeniť koleso. Tam sme sa všetci naozaj zapotili :D Niektorým to koleso nie a nie ísť dole, iní ukázali svoje mega rýchle ruky a stali sa tak ašpirantmi do tímu stajní Formula 1. Víťazstvo si právom zaslúžil Tommino18 na Premacke spolu s jeho partnerkou. Rovnaká bola aj druhá disciplína venovaná jednotlivcom. V nej slávu zožali rýchle ruky adzama, ktorý vymieňal koleso na východniarskej šestke. Tretia disciplína bola o niečo športovejšia, aj keď auto doplnok nechýbal ani v nej – išlo o hod pneumatikou. Na to, aby dámy, páni a deti dohodili čo najďalej sa priamo na pľaci vymýšľali taktiky a techniky hodu od výmyslu sveta. Najúspešnejšou sa stala tá Mixalova, ktorý si za ňu odniesol pomyselnú zlatú medailu. U nich v rodine zrejme hody trénujú dennodenne, pretože víťazstvo v ženskej kategórii si „vyhádzala“ jeho partnerka Zuzka.

3. Do tretice si veľký úspech zaslúžila Mazda CX-5, ktorú nám na zraz prišiel ukázať zástupca za autorizovaný mazda servis v Trenčíne (ASPEKTA TRADE s.r.o) Patrik Dzina. Všetci sme si mohli oči vyočiť, pofotiť, posedieť a popýtať sa na to, čo sme ešte o tejto kráske nevedeli. Samozrejme patrí mu za to velikánska vďaka!!!

Ono tých dôvodov bolo samozrejme omnoho viac… Vy, čo ste prišli určite viete vymenovať hneď ďalšie z nich. Tieto hlavné tri, si myslíme môžeme prezradiť aj tým, čo neprišli  – veru môžu to ľutovať…. ale aj napraviť :) A to na najbližšom zraze mazda portálu Japonec.sk.

Videogaléria:

Get the Flash Player to see this content.

Get the Flash Player to see this content.

Fotogaléria:


 

 

Zrazy

Mazda portál na Facebooku

Štatistika

  • © 2009-2019
  • Celkom návštev: 919,146