Stránku autopotahy.sk pozná asi každý, kto si skrášlil alebo plánuje skrášliť interiér svojej mazdy, o čom svedčia aj fotografie, ktoré pridávate na fórum japonec.eu s pozitívnou skúsenosťou so spoločnosťou MAD SR, s.r.o., ktorá sa prezentuje prostredníctvom tejto webstránky.

Vďaka nadviazanej spolupráci sa môžete tešiť na 5% zľavu na všetky ich produkty. Zľava platí pre aktívnych členov www.japonec.eu. Ak máte záujem zľavu si uplatniť, kontaktujte administrátora alebo správcov fóra cez súkromnú správu, ktorí vám obratom zašlú zľavový kód. Ten potom použijete pri realizácii svojej objednávky na stránke www.autopotahy.sk.

Naviac, ak sa zúčastníte 10.LETNÉHO MAZDA ZRAZU JAPONEC.SK/.EU môžete v tombole vyhrať zľavový kód až vo výške 15% z pôvodnej ceny!!

—–

Spoločnosť MAD SR, s.r.o. Vám už 24 rokov prináša kvalitné autopoťahy šité na mieru. V ponuke nájdete textilné, polokožené, kožené a Alcantara® autopoťahy. 25-ročné skúsenosti z výroby autosedadiel sa podpísali pod design a kvalitu našich autopoťahov šitých na mieru. Starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie materiály určené výlučne pre prvovýrobu autosedadiel. Perfekcionalizmus vo všetkých detailoch. Viac o spoločnosti MAD SR, s.r.o. nájdete tu.

Vo fotogalérii si môžete pozrieť fotky z interiérov vašich mázd s autopoťahmi od MAD SR, o ktoré ste sa s nami podelili na fóre www.japonec.eu:

 

Novinky

Mazda portál na Facebooku

Štatistika

  • © 2009-2019
  • Celkom návštev: 919,146