Zapojme sa spoločne aj my do súťaže Výzvy a inšpirácie 2011, ktorú organizuje MAZDA

„Hľadáme nápady a myšlienky, ktoré zlepšujú – inteligentné a šikovné, vtipné a duchaplné alebo jednoduché riešenia bežných problémov,“ tak znejú stručné podmienky súťaže.

Súťaž je medzinárodná a skladá sa z národných kôl a európskeho kola.  Prvé národné kolo sa začne dňa 20.6.2011 a skončí dňa 10.7.2011 a druhé národné kolo sa začne dňa 11.7.2011 a skončí dňa 24.7.2011.

Po ukončení obidvoch národných kôl bude vybratý jeden Autor, jeden Hľadač talentov a jeden Komentátor z každého národného kola.

Hrá sa o tieto skvelé ceny (<—-klikni na odkaz)

Z prvého národného kola si Tvorca, ktorý bude určený za výhercu, odnesie hudobný systém Bose® SoundDock® Portable Digital Music System. Hľadač, ktorý bude určený za výhercu, získa bicykel značky Centurion City Speed a Komentátor, ktorý bude určený za výhercu, získa 1 ks originálnej tašky Mazda.

V druhom národnom kole sa hrá o tieto ceny – Tvorca, ktorý bude určený za výhercu, získa desaťpalcový notebook značky Dell Inspirion Duo, Hľadač talentov, ktorý bude určený za výhercu, získa víkend s Mazdou3 s plnou nádržou a Komentátor, ktorý bude určený za výhercu, získa 1 ks originálnej polokošele Mazda.

Tie najzaujímavejšie ceny ale čakajú až na top víťazov!!!

V európskom finále bude vybratý Najlepší tvorca, ktorý získa 10-dňový letecký zájazd pre dve osoby do New Yorku vrátane ubytovania v hoteli a návštevy múzea moderného umenia (Museum of Modern Art).

Rovnako Naj hľadač v Európe si určite príde na svoje. Získa 4-dňový letecký zájazd pre dve osoby do Talianska vrátane ubytovania v hoteli s raňajkami a návštevy zámku Leonarda di Vinci. /Zájazdy do New Yorku aj do Talianska sú platné do 01. marca 2012./

Video spot s jednoduchými inštrukciami pre zapojenie sa do súťaže:

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=jrVojB83-uw‘]

Vzor súťažného videa Výzvy a inšpirácie 2011:

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=pvwXrzT5XSM‘]

 

 

 

Novinky

Mazda portál na Facebooku

Štatistika

  • © 2009-2019
  • Celkom návštev: 919,202